Výkonný viceprezident VCCI v Praze.

Dne 23.6.2017 přijel do Prahy, na přátelskou návštěvu společnosti LOBRACE s.r.o., Vice executive president VCCI, Chairman of ASEAN BAC – Vietnam, Editor-in-chief of Buisness Forum magazine pan Dr. DOAN DUY KHUON, aby svou přítomnosti podpořil dosavadní činnost a spolupráci společnosti LOBRACE s.r.o. a VCCI.

Jedním z bodu návštěvy, Vice executive president VCCI pana Dr. DOAN DUY KHUON, bylo navázat na již poběhlá jednání českých společností ve Vienamu, za přítomnosti presidenta České republiky Miloše Zemena v červnu 2017 v Hanoji.

 

Společnost LOBRACE s.r.o., za účasti jednatele společnosti pana Bohuslava Větrovského, připravila pracovní schůzku s představitelem dceřinné společnosti jedné z největších strojírenských skupin VÍTKOVICE MACHINERY GROUP. Strojírenská skupina představila konkrétní možnosti dodávek v oblasti ekologie, plynárenského a energetického zařízení do VSR.

Dalším bodem návštěvy bylo projednání dosavadní činnosti LOBRACE s.r.o. – autorizovaného partnera VCCI VSR a vytyčení nových cílů spolupráce.  Dostali jsme za úkol vyhledat zhotovitele na konkrétní projekty v oblasti výstavby letišť, přístavů. dálnic, vysokorychlostních železnic, energetiky a ropného a plynárenského průmyslu na území Vietnamu.

Vietnam se stal stabilním pilířem a zárukou bezpečnosti, spolu s ostatními zeměmi v Indočíně. Součástí rozvoje Vietnamu je významná finanční podpora, například od Světové banky, USA, Japonska a Jižní Koreji, na vybudování infrastruktury, ekologických projektů, průmyslu a energetiky. Jedním z hlavních úkolů, je vybudování ropného a plynárenského průmyslu.